REGISTRUOTIS

2018-10-02 16:28 Stelmužės kaime tvarkoma viešoji erdvė (0)

Siekdama spręsti bendruomenines Stelmužės apylinkių gyventojų, bendruomenės narių problemas bendruomenė ,,Gurnapolis" įgyvendina projektą ,,Viešosios erdvės Stelmužės kaime sutvarkymas ir pritaikymas bendruomeniniams poreikiams, finansuojamą LR Žemės ūkio ministerijos. 

Kaime nėra viešos erdvės, skirtos poilsiui ir bendruomeninei veiklai, todėl kilo idėja sukurti tokią erdvę su įrengta infrastruktūra - vaikų žaidimo aikštele, pavėsine su dviems komplektais stalų ir suolais, trimis komplektais lauko stalų su suolais, dvejomis šiukšlių dėžėmis. 

Įgyvendinus projektą vieta taps patrauklesnė vietos ir atstovaujamų kaimų gyventojams, bei Stelmužės ąžuolo lankytojams, čia laisvalaikį praleis šeimos su mažais vaikais, jaunimas, bendruomenės nariai turės galimybę organizuoti lauko sambūrius. Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?