REGISTRUOTIS

2016-10-25 10:28 Suvieko kaimo bendruomenė vykdo projektą ,,Edukacinio kambario įrengimas bendruomenės gyventojams" (0)

Suvieko kaimo bendruomenė vykdo projektą ,,Edukacinio kambario įrengimas bendruomenės gyventojams“  pagal 2016 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles. Lėšas projektui įgyvendinti skyrė Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerija. Projektas remiamas pagal veiklos sritį – kaimo bendruomenės materialinės bazės stiprinimas.

Projekto  vykdymo metu buvo įsigytas turtas bei priemonės ir įrengtas edukacinis kambarys Suvieko kaimo bendruomenės patalpose. Bendruomenės gyventojai jau spėjo išbandyti kambario privalumus: naujas kėdes, minkštus spalvotus sėdmaišius, patogų minkštasuolį. Paskaitų metu puikiai buvo panaudotas projektorius ir ekranas, kurių dėka informacija pateikta įdomiau ir žaismingiau. Po renginių visi drauge galėjo pasimėgauti gardžia kava, kuri buvo gaminama iš projekto lėšų įsigytu kavos aparatu.

Renginiai įsibėgėjo, o jų metu jau kalbėta apie sveikatą ir jos stiprinimą, vaistažolių panaudojimą, sveiką mitybą. Bendruomenės gyventojams pristatyta medaus nauda žmogaus organizmui, vandens naudojimo galia sveikatai. Susitikimuose su gyventojais dalyvavo mokslų daktarė, gydytoja Edita Mašanauskienė, bitininkystės ūkio ,,Bubilas“ atstovas, vietos bitininkai. Į diskusijas aktyviai įsitraukė bendruomenės nariai, kaimo gyventojai. Dar laukia diskusijos, pokalbiai bei filmų peržiūros apie žmogaus psichinę sveikatą, alkoholio žalą žmogaus organizmui.

Įgyvendinus projektą ir ateityje bus rengiami mokymai, edukacinės valandėlės, gyventojai galės žiūrėti filmus, turiningai leisti laisvalaikį. Šio projekto įgyvendinimas ypač svarbus bendruomenės nariams, nes suteikia galimybę keistis, siekti žinių, gyventi sveikiau ir kokybiškiau. Tikimasi, kad įgyvendinus projektą gyventojai taps aktyvesni, dažniau dalyvaus organizuojamuose mokymuose bei veiklose.

 

Suvieko kaimo bendruomenės informacijaLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?