REGISTRUOTIS

2013-06-11 13:14 Tradicinę Kalėdų eglę puošėme netradiciškai (0)

 Skubėdami ne visada pajuntame artėjančio stebuklo laukimą, pasidžiaugiame vienas kito buvimu, o juk tokia ir yra tikroji advento paskirtis, sukviesti visus prie puodelio šiltos arbatos - pajusti tikrą bendrystės jausmą.

Nepaisydami tąkart žiemiškai šalto oro, sodeliečiai su vaikais rinkosi puošti kalėdinės eglės. Šiemet eglutė buvo puošiama žaisliukais, pagamintais iš antrinių žaliavų. Ir kokių tik įdomybių vaikai su mamomis neprigamino...

Netrukus eglutės puošėjai pamatė arklio traukiamas roges, o jose su pilnu saldumynų maišu sedėjoKalėdų Senelis. Pabendravęs, padainavęs, pašokęs, paklausęs ne tik ne tik vaikučių, bet ir suaugusiųjų sakomų eilėraščių, Kalėdų Senelis apdalino sodeliečius lauktuvėmis ir išvyko pas kitus vaikučius.

 O sodeliečiai dar ilgai nesiskirstė – bendravo, gėrė arbatą...Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?