REGISTRUOTIS

2014-01-08 13:29 Trakiškio bendruomenės naujųjų metų sutikimas (1)

Kaip yra pasakęs vienas prancūzų romantikas ir poetas Viktoras Hugo ,,Mano galvoje žiema, bet širdyje – nesibaigiantis pavasaris“. Oficialiai žiema kaip ir atslinko jau į mūsų  kraštą, mūsų kiemus, bet sniego lyg ir nematyti, tad ir nenuostabu kad ir žmonės, kol dar nėra sniego, neužpustyti keliai ir takeliai  dar nori tankiau ištrūkti iš savo namų, susitikti su savo draugais, savo artimaisiais, pabendrauti, pasidalinti savo mintimis, savo įdėjomis, prisiminimais apie besibaigiančius dar vienus metus.

Juo labiau kad artėja gražus, ramybę nešantis metas. Žengdami per naują laiko slenkstį visada susimąstome apie tolstančius metus, susimąstome apie tai, ką per juos nuveikėme sau, savo artimui, tiems kurie yra drauge.

Taigi ir paskutinioji senųjų 2013 –ųjų metų dieną buvo ne išimtis susitikti visiems gyventojams  Trakiškio bendruomenių namuose  sutikti ateinančiųjų 2014 –ųjų mėlynojo- žaliojo arklio metų. Tą vakarą tikrai nestigo nei geros nuotaikos, nei skardaus juoko nei žmonių išmonės savo gamybos šventiniams patiekalams, nei stalo puošmenoms, kiekvienas stebino savo išradingumu ir noru visą tai pasidalyti su visais.

Ir tikrai, vakaras buvo nuostabus, grojo šaunūs muzikantai iš Panevėžio tai grupė „DVD“, buvo į svečius užsukęs ir kalėdų Senis su dideliu maišu dovanų, o dar ir snieguolių turėjome, tai šaunios moterys Gražina Geležinienė ir Valentina Valuškienė, pasveikinome savo bendruomenės namų direktorę Viliją Šaparnienę, kuri gimusi sausio 1 –ąją, visi stebino savo sugebėjimais ir išmonę  stengdamiesi iš Kalėdų Senio gauti dovanų, buvo  skiriamos ir metų nominacijos už nuveiktus darbus. Na o šokome, trypėme iki pat paryčių, niekas neskubėjo namo, visi buvo pakilios nuotaikos.

Tad kartu norisi padėkoti visiems, kurie dalyvavo, kurie prisidėjo prie šio renginio organizavimo, kurie buvo šalia ir dalijosi viskuo, kantriai nereikalaudami atlygio. Ir nuoširdžiai tikimės, kad visiems mums šis vakaras buvo šiltas jaukus ir įsimintinas, tad tikimės kad ateinančiais metais mūsų  gyventojų bus dar didesnis  aktyvumas, eiti kurti, bendrauti kartu.

Taigi tegul mūsų sielos prisipildo ramaus džiūgesio žmogiškos tikrumos bei drąsos mylėti žmones, norisi palinkėti visiems 2014-aisiais arklio metais kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti ir kūrybinio impulso kitiems darbams pradėti. Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?