REGISTRUOTIS

2012-03-30 14:08 Ukrinų bendruomenė ir biblioteka pelnė pripažinimą (0)

Šis renginys buvo 2008 metais startavusio projekto „Bibliotekos pažangai“ vienas iš baigiamųjų renginių.
Į sostinę susirinko beveik 1300 bibliotekų darbuotojų, kuriuos sveikino kultūros ministras Arūnas Gelūnas. Organizatoriai apdovanojo didžiausią pažangą pernai pasiekusias Lietuvos viešąsias bibliotekas.
  2011 metais vykęs konkursas „Skaitmeninių bendruomenių pasakojimai“, kvietė gyventojus įamžinti krašto vertybes skaitmeniniuose kūriniuose. Iš daugiau nei 500 pasakojimų, įamžinusių architektūros ir gamtos kampelius, garsias asmenybes, krašto legendas, paveldo atributus, autoritetinga vertinimo komisija išrinko penkis geriausius.
Trečiąją vietą užėmė filmas apie vieną iš akmens skulptūros Lietuvoje pradininkų Steponą Gailevičių, kuriuo didžiuojasi Ukrinų kaimo (Mažeikių raj.) gyventojai. S. Gailevičiaus asmenybė įrašyta į kultūrinio paveldo aukso fondą, išlikę kūriniai įtraukti į respublikinės reikšmės paminklų sąrašą kaip saugomi valstybės. Jo darbai rodomi kaip pavyzdys aukštosiose dailės mokyklose. „Šis darbas konkurso kontekste išsiskiria originalia forma, labai geru montažo ritmo pojūčio ir adekvačiu temai garso takeliu“, – teigė komisijos narys prof. Alvydas Lukys, Vilniaus dailės akademijos Fotografijos ir medijos meno katedros vedėjas.
Vieno iš akmens skulptūros Lietuvoje pradininko nuopelnus į skaitmeninį pasakojimą sudėjo dešimties žmonių komanda.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?