REGISTRUOTIS

2012-02-27 18:13 UŽGAVĖNĖS PAGIRIŲ KAIME (0)

Pagirių kaimo bendruomenės centras, įgyvendindamas Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai remti finansuotą projektą „Pagirių kaimo BC materialinės bazės stiprinimas ir poilsio zonos įrengimas“ 2012 m. vasario 19 d. Pagirių kaime, naujai įrengtoje poilsio zonoje, suorganizavo  pirmąjį lauko renginį - „Pagirių pavėsinės įkurtuvės - UŽGAVĖNĖS“ . Į įkurtuves su pintinėmis saldumynų, bei Užgavėnių blynais, sugužėjo Pagirių kaimo bendruomenė ir didelis būrys Ilgakiemio kaimo bendruomenės. Pūgos ir darganos nepabūgo svečiai iš Linksmakalnio sporto klubo bei „Triupio“ bendruomenė.

Renginio metu žaidimuose ir varžytuvėse savo jėgas išbandė visi dalyviai - tiek maži, tiek dideli. Viktorinoje, nepralenkiama erudicija pasižymėjo Neringa Okunienė. Su džiaugsmu pranešame – žiema iš Pagirių kaimo išvyta, Morė sudeginta, pilvai blynais užkimšti! Greitas, gaivus ir darbštus pavasaris į Pagirius tikrai ateis!

Šventėje susirinkusieji nutarė organizuoti tradicinę vasaros - Rasos šventę bei sportinę - žiemos šventę, ypatingą dėmesį skirti  vaikams ir jaunimui, organizuoti jiems atrakcijas, žaidimus, varžytuves,  tokiu būdu įtraukti visus šeimos narius. Tai stiprina šeimų ir visos bendruomenės tarpusavio ryšius, pagarbą, bendruomeniškumo jausmą.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?