REGISTRUOTIS

2011-03-14 11:04 Užgavėnės Taujėnuose (2)

Kovo 8 d. taujėniškiai rinkosi prie Taujėnų dvaro. Susirinkusieji  kartu su Kanapiniu , Lašininiu ir kitais Užgavėnių personažais varė žiemą iš kiemo, degino Morę. Po to, visi buvo pakviesti į dvaro kavinę. Žiūrovams  buvo parodytas naujas Taujėnų mėgėjų teatro spektaklis  A. Tarasonio „Meilės eleksyras“, kurį  suvaidino H. Žižys, D. Kaplūnas, I.Bagdonienė, J. Janickienė, J. Janickas ir R. Auglys. Po spektaklio visi žiūrovai dalyvavo loterijoje, kurioje  laimingiausias bilietas laimėjo prizą -  „Meilės eleksyrą“, pagamintą pagal  vienintelį ir nepakartojamą Kanapinio ir Lašininio receptą . Visos moterys Kovo 8 – osios proga  buvo pavaišintos taure šampano.

Kovo 27 dieną Taujėnų mėgėjų teatras  spektakliu „Meilės eleksyras“  važiuos vaidinti į Krekenavos (Panevėžio raj.) kultūros centro organizuojamą  VI – ąjį mėgėjų teatrų festivalį „Anoj pusėj Krekenavos…“.

Visus norinčius pamatyti šį spektaklį kviečiame į rajoninę mėgėjų teatro šventę „Klėtelė“, kuri vyks Taujėnų dvaro svirne gegužės 15 d.

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?