REGISTRUOTIS

2013-09-11 11:52 Valpainių bendruomenei 10 metų! (0)

 Valstybės dienos minėjimas prasidėjo sportinėmis varžybomis. Svečiuose lankininkai "Perkūno strėlė" užėmė visus norinčius išmokti šaudyti iš lanko, surengė mini varžybas. Kaip ir kiekvienais metais žaidė krepšinį. Jaunimas bei senbūviai varžėsi dėl pereinamosios taurės. 

Vakare, kaip įžanga į Valpainių kaimo 10 - ties metų jubiliejaus šventę vyko stogastulpio atidengimas Petrui Venckui atminti, už iniciatyvą pradedant sodinti, vėliau prižiūrėti ir puoselėti Valpainių gyvenvietės parką.

Po stogastulpio atidengimo ceremonijos, visi buvo pakviesti į Valpainių kaimo bendruomenės kiemelį minėti jubiliejinės šventės, kuri prasidėjo Kelmės mažojo teatro spektakliu "Žaldokynė". Po to visi 21h. giedojo Lietuvos himną. Vakarą vainikavo nominacijos, skirtos nusipelniusiems Valpainių kaimo bendruomenės nariams, vakaronė su Pakražančio kultūros centro meno vadovu Saulium Venckum.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?