REGISTRUOTIS

2019-02-13 22:09 Viktorina (0)

 Viktorina ,,Būk saugus ir atsakingas“

Siesikų miestelio bendruomenė dalyvaudama konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse“ glaudžiai bendradarbiauja su Siesikų gimnazija, organizuoja bendrus renginius saugaus eismo tema. Mokiniai turėjo galimybę patikrinti savo žinias dalyvaudami viktorinoje ,,Būk saugus ir atsakingas“. Pakartoję pagrindines saugaus eismo taisykles stengėsi kuo tiksliau atsakyti į klausimus. Geriausiai sekėsi ,,Angelų“ komandai, kuri aplenkė keturias viktorinoje dalyvavusias komandas. Viktorinos nugalėtojai buvo apdovanoti kuprinėlėmis, o kitos komandos žaisliniais ir juostiniais atšvaitais. Pralaimėjusių nebuvo, o mokiniai patyrė ne tik daug teigiamų emocijų, bet mokėsi dirbti komandoje, prisiminė eismo saugumo svarbą, džiaugėsi dovanomis. Bendruomenės nariai tiki, kad panašūs renginiai yra naudingi ne tik vaikams, bet ir vaikų tėveliams, nes visi norime, kad vaikai augtų sveiki, saugūs ir atsakingi. 

                                                                                               Bendruomenės pirmininkė Leokadija TalalienėLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?