REGISTRUOTIS

2014-12-03 21:20 Viskas apie saugų eismą (0)

 Babtų bendruomenės centras baigia įgyvendinti projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Baigiamasis renginys vyko kultūros centro saviveiklininkų vakaronės metu. Po gražaus koncerto susibūrėme į protų mūšį tema - „Viskas apie saugų eismą“. Varžėsi net 6 komandos po 8 dalyvius, o likusieji stebėjo procesą ir svarstė klausimų atsakymus. Trys turai po 10 klausimų neprailgo, nes reikėjo prisiminti saugaus eismo taisykles, literatūros kūrinius, mašinų konstruktorius, Žemaičių plento tilto ties Babtais projektuotoją  ir pan. Apibendrinus visus atsakymus paaiškėjo, kad saugaus eismo taisyklių ture klysta mažiausiai. Laimėtojai šį kartą buvo svečiai iš Vandžiogalos ir tik vienu tašku atsiliko Babtų komanda – „Jaunimėlis“. Visi dalyviai apdovanoti saugaus eismo priemonėmis. Visas metų triūsas praėjo neveltui, pastebime, kad Babtuose žmonės vis labiau kreipia dėmesį į eismo saugumą. Daugelis pėsčiųjų tamsiu paros metu dėvi atšvaitus, dviratininkai šviečiančias liemenes. Dažnas vis pasiteirauja ar bendruomenė dar turi atšvaitų. Dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos dovanojusiai saugaus eismo priemones bei visiems prisidėjusiems organizuojant renginius.

 

Babtų bendruomenės centro pirmininkė

Rasa Sasnauskienė

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?