REGISTRUOTIS

2020-09-21 19:26 Žygiai Svėdasų apylinkėmis (0)

 Svėdasai – gražus, trijų ežerų apsuptyje įsikūręs miestelis, garsėjantis  turtinga kultūrine-istorine praeitimi, žymiais  žmonėmis. Čia daug lankytinų vietų, architektūros, kultūros,  istorijos paminklų. 

Asociacijos „Svėdasų bendruomenė" iniciatyva sukurti pėstiesiems pritaikyti maršrutai po miestelio  apylinkes. Atvykę į Svėdasus, automobilį paliekate stovėjimo aikštelėje miestelio centre ir keliaujate. Siūlome  žygiuoti  ratu, t. y. pradėti  nuo Bendruomenės namų, esančių miestelio centre, ir baigti tame pačiame taške. Maršrutai tinkami keliauti visais metų laikais.

Svėdasuose įsikūręs neformalus „Žygio" klubas siūlo išbandyti sukurtus maršrutus ir smagiai pakeliauti Svėdasų  apylinkėmis. Dėkojame Anykščių r. sav. Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos Svėdasų filialo darbuotojams bei Anykščių r. Svėdasų Juozo-Tumo Vaižganto gimnazijos bendruomenei už  įsijungimą į fizinį aktyvumą skatinančias veiklas bendruomenėje ir sukurtų maršrutų viešinimą. Pasitelkus Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos mokinius,  projektas buvo pristatytas miestelio ir apylinkių bendruomenei „Flash Mob“ formatu. Gimnazijos bendruomenės nariai pakvietė visus žygiuoti sukurtais maršrutais sustodami į raides Ž Y G I A I 

Programėlės Komoot naudojimo instrukcijos

Žygių maršrutai

 Svėdasų apylinkėmis  

https://www.komoot.com/tour/219360274?ref=wtd

Svėdasai – Sliepšiškis – Svėdasai

https://www.komoot.com/tour/229669931?ref=wtd

Aplink Beragį

https://www.komoot.com/tour/175576660?ref=wtd

 Pajario takais

https://www.komoot.com/tour/172649977?ref=wtd

Svėdasai – Grikiapeliai – Svėdasai

https://www.komoot.com/tour/172061122?ref=wtd Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?