REGISTRUOTIS

2011-02-07 14:48 Kuo gali būti naudingas Bendruomenių portalas organizacijoms, dirbančioms bendruomenių sferoje? (0)

BendruomeniuPortalas
Organizacijos, dirbančios bendruomenių sferoje, užsiregistravusios bendruomenių portale, įgauna galimybę savarankiškai skelbti bendruomenėms aktualią informaciją, o kartu ir patenka į organizacijų katalogą, kur jas lengviau gali susirasti susidomėjusios bendruomenės.
 
Pagrindinis bendruomenių portalo tikslas – tapti internetine erdve, kurioje bendruomenių nariai, organizacijos ir pavieniai asmenys galėtų rasti aktualiausią informaciją apie bendruomeninių organizacijų veiklą ir jų aplinką.
 
Tikime, kad su jūsų visų pagalba, neužilgo taip nutiks ir bendruomenių portalas taps geru informacinių kanalu, papildančiu organizacijų turimas svetaines ir portalus.
 
Išbandykite organizacijoms teikiamas portalo galimybes. Labai lauksime jūsų atsiliepimų, klausimų ir pastabų.
 
Savaime aišku esame atviri bendradarbiavimo pasiūlymams.
 
Pagarbiai,
Bendruomenių portalo administracija


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?