REGISTRUOTIS

2012-08-21 22:11 Vasaros pabaigos šventė Raguvėlėje (0)

raguvyte

Šventės metu koncertavo kaimo kapela  „Virinta“, skambėjo posmai, skirti  Žolinei, vyko sportinės  varžybos suaugusiems ir vaikams, veikė loterija. Buvo vaišinamasi kareiviška koše.  Raguvėliečiams iš anksto skelbimuose buvo siūloma  atsinešti  į šventę  savo užkandžių , patiesalų ant žemės, kad galima būtų gerai įsitaisyti. Norintiems pasigardžiuoti  keptu ant žarijų maistu, šventės organizatoriai  buvo paruošę besikūrenančias  šašlykines. Sutemus dvaro terasoje vyko diskoteka, buvo užkurtas laužas.

Šventės organizatoriai nuoširdžiai   dėkojo  dvaro savininkei Alvilinai Rimševičienei  už galimybę dvaro teritorijoje surengti šventę, Raguvėlės gyventojams parėmusiais  šventę piniginėmis lėšomis, Raguvėlės pagrindinei mokyklai už  neatlygintinai išnuomotą garso  muzikos aparatūrą.. Šalia padėkų buvo įteikiamos ir gėlių puokštės, sudarytos pagal Žolinės tradicijas.

Šventė raguvėliečiams  surengė Raguvėlės kaimo bendruomenė. Birželio mėnesį  nauju bendruomenės pirmininku buvo išrinktas Nerijus Skaržauskas. Naujai išrinktos  bendruomenės valdybos  narių branduolį sudaro jaunimas.    Du mėnesius  beveik kiekvieną sekmadienio vakarą į dvarą rinkosi bendruomeniečiai aptarinėjo  savo planus, sprendė iškylančias problemas. Todėl ir pirmas didelis bendruomenės renginys gerai pavyko. Žolinės šventė tęsėsi iki paryčių, bet  jaunimo organizuotumo dėka neįvyko jokių konfliktų, neprireikė  policijos ar kitų tarnybų pagalbų.

Šventė patiko visiems  joje dalyvausiems: ir  jaunimui , ir vaikams  ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Regina Zorgevičienė

Nuotraukos Andriaus Vaičikonio Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?