REGISTRUOTIS

2011-06-06 15:29 2011 06 01 Ežerėlyje startavo tradicinis dviračių paradas (0)

Birželio 1–oji Ežerėlyje jau tapo tradiciją rinktis bendruomenės centro namų kieme ir kartu sutikti vasarą bei pasveikinti vaikus su Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Neatsiejama programos dalimi tapo spalvingasis bei edukacinis dviratukų paradas. Šiais metais ypatingas dėmesys buvo skiriamas saugiam dviratininkų eismui. Džiugu, kad  į šventę renkasi ne tik vaikai, bet ir didelis būrys suaugusiųjų, pasiryžusiu juos  globoti ir saugoti. Juk geriausias būdas mokyti vaikus , tai patiems rodyti gerą pavyzdį.
Išrikiuoti paradui bei apdovanoti LR Automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos dovanotomis šviesą atspindinčiomis liemenėmis, šventės dalyviai buvo pasveikinti svečių, palaiminti klebono. Su didžiule vitaminizuota dovana (vaisių pintine) pasveikinti vaikų atskubėjo Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis, vaikus taip pat pasveikino Ežerėlio seniūnas Gedvydas Celiešius, Ežerėlio slaugos namų direktorė Irena Liutkuvienė, Bendruomenės centro pirmininkas Artūras Kuzmickas pasidžiaugė gausiu būriu dviračių entuziastų bei paaiškino visiems dviračių parado taisykles, o palaiminti klebono Antano Mickevičiaus, parado dalyviai jautėsi visiškai pasiruošę saugiai apvažiuoti visą, aplink Ežerėlį nusidriekusią trasą, ir su šypsenomis grįžti atgal.
Ir gausus paradas, vedamas Kauno rajono PK Noreikiškių nuovados policijos ekipažo bei Ežerėlio savisaugos grupės narių pajudėjo aplink Ežerėlį. Nė valandai nepraėjus pirmieji dviratininkai jau pasiekė finišo vietą, kur kiekvienas dalyvis dar turėjo pravažiuoti figūrinio dviračių važiavimo trasą. Po ištvermės pareikalavusių užduočių, vaikų laukė smagioji programa su žaidimais ir rėmėjų dovanotomis dovanomis. Kiekvienas dviračių parado dalyvis buvo maloniai nustebintas gavęs saldžias bei praktiškas dovanas (saldumynai bei atšvaitai). Kol vieni vaikai pas Noreikiškių nuovados pareigūnus žymėjo savo dviratukus įvairių nelaimių atveju, kiti vaikai tuo metu skubėjo žaisti azartiškų ir labai linksmų lauko žaidimų.

Ežerėlis -saugi bendruomenė: mieste veikia vaizdo stebėjimo kamerų sistema, savisaugos grupė ir gyvena šimtai žmonių siekiančių saugumo sau ir savo vaikam.
Ežerėlio bendruomenės centras nuoširdžiai dėkoja Ežerėlio verslininkams, seniūnijai, kultūros centrui, pramogų ir sporto klubui „Ežerietis“, slaugos namams, Kauno rajono PK Noreikiškių nuovadai bei LR Automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos už pagalbą surengiant vaikams neužmirštamą šventę ir puikią saugaus eismo pamoką. 
Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?