REGISTRUOTIS

2013-03-18 20:00 ,,Aktyvi bendruomenė – kaimo ateitis” (0)

Valda

Adutiškio miestelio bendruomenė vykdo projektą  ,,Aktyvi bendruomenė – kaimo ateitis“ pagal Švenčionių rajono VVG ,,Švenčionių partnerystė“ vietos plėtros 2009-2014 metų strategijos III prioritetą 3.1  priemonę ,,Kaimo gyventojų socialinio aktyvumo skatinimas“ 3.1.1 veiklos sritis ,,Bendruomeniškumą skatinanti kultūrinė, švietėjiška veikla“.

Projekto tikslas – skatinti gyventojų iniciatyvą bendrai veiklai, aktyviam poilsiui, sveikai gyvensenai. Iš projekto veiklai skirtos paramos pirksime šiaurietiškojo ėjimo lazdas. Jau turėjome pamoką su Laimontu Rakausku – šiaurietiškojo ėjimo instruktoriumi. Visiems bandžiusiems labai patiko ši neįprasta dar pas mus, tačiau vis labiau populiar4janti, sporto šaka. Pratimai bei ėjimas su šiauritiškojo ėjimo lazdomis patiko įvairaus amžiaus susirinkusiems adutiškiečiams.

Kovo 2 d. 35 asmenų adutiškiečių grupė vyko į ,,VICHY“ vandens pramogų parką. Transporto išlaidos, bilietai į vandens parką buvo apmokėti iš projekto veiklai skirtų lėšų. Išvykos dalyviai sveikai ir turiningai praleido dieną, o grįždami namo dalinosi patirtais įspūdžiais.

Tokio pobūdžio projektai sutelkia žmones, skatina juos bendrai veiklai ir aktyviam poilsiui.

Taip jau sutapo, kad vykdome projektą sveikatos metais. Taigi tikimės, kad vykdydami projekte numatytą veiklą tapsime sveikesni, aktyvesni ir stengsimės, kad prie mūsų prisijungtų kuo daugiau Adutiškio miestelio gyventojų.

Bendruomenės  pirmininkė Valda Matasova Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?