REGISTRUOTIS

2018-06-12 08:59 „Bočių“ išvyka į Skuodą (0)

Birrasyte

Kelionės metu grožėjomės gamtos peizažais, kalneliais. Buvo ir tokių senjorų, kurie iš vis tame krašte nė karto nebuvo apsilankę. Skuode mus pasitiko su orkestru. Pagal tradicijas, pavaišino duona ir druska. Svečių buvo penki "Bočių" kolektyvai iš Joniškio, Akmenės, Šiaulių, Kretingtos ir Šilalės rajonų. Pasirodėme visi su savo meninėmis programomis. Išgirdome žemaitišką kalbą ir tarmę. Mums labai įdomu. Skuodo krašte šventinės nuotaikos netrūko. Viliamės, kad kiekvieno apsilankiusio šventėje širdis prisipildė šviesiausio džiaugsmo, teigiamų emocijų ir neišdildomų įspūdžių. Viso renginio metu netilo dainos. Juk daina išaukština žmogaus sielą, sudaro sąlygas bendrauti ir pamiršti negalias. Bendraudami, dainuodami, šokdami atsikratome ligų.

Šioje išvykoje dalyvavome įgyvendinant projektą "Gyvenimas - kaip graži kelionė", kuris buvo pateiktas Finansinės paramos Joniškio rajono nevyriausybinėms organizacijoms konkursui.

Nuoširdus AČIŪ Joniškio rajono savivaldybės administracijai, NVO tarybos nariams už suteiktą galimybę dalyvauti gražioje šventėje.

Pirmininkė Vanda MalūkienėJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?