REGISTRUOTIS

2014-10-06 09:06 „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“ Mindaugiuose (0)

Birrasyte

Jau keletą metų vykdomas projektas „Eismo saugumas bendruomenėse“. Joniškio rajono Mindaugių kaimo bendruomenė aktyviai dalyvauja šioje veikloje.

2014 metais kaimo bendruomenės pirmininko Kosto Joniškio iniciatyva į šį projektą įtraukta ir Mindaugių pagrindinės mokyklos bendruomenė. Kaimo gyventojai kartu su mokiniais ir mokytojais bei kitais mokyklos darbuotojais dalyvavo susitikime su Joniškio r. PK bendruomenės pareigūnais Almira Kumpyte ir Justu Martinaičiu.

Susitikimo metu pareigūnai paaiškino, kaip ir kada tinkamai dėvėti atšvaitus, vengti avarinių situacijų. Svečiai mielai atsakinėjo į renginio dalyvių klausimus, dovanojo atšvaitus.

Džiugu, kad yra vykdomi tokie naudingi visuomenei projektai.

 

Irena Kuropatkinienė,

Mindaugių pagrindinės mokyklos

direktoriaus pavaduotoja ugdymuiJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?