REGISTRUOTIS

2018-12-28 14:44 „Mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2018 – Kražiai“ baigiamasis renginys (0)

kraziai1253

Štai ir apsisuko metų ratas, o Kražiams – baigėsi intensyvūs, kupini iššūkių ir didelių darbų metai. Kražiams šie metai  buvo itin reikšmingi – Kražiai 2018 metais buvo paskelbti Mažąja Lietuvos kultūros sostine. Taip jau sutapo, kad šiais metais Kražiai atšventė  ir 765 – ąjį jubiliejų, minėjo 125 – ąsias Kražių skerdynių metines, vyko Kraštiečių sambūris, Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras šventė savo veiklos dešimtmetį, vyko daug kitų renginių, nuveikta nemažai darbų. Kaip kalbėjo Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andrulis – kartu,  mes taip pažymėjome Lietuvos šimtmetį. Gruodžio 27 – osios vakarą vyko „Kražių – mažosios Lietuvos kultūros sostinės 2018“ uždarymo renginys, kuriame skambėjo kultūros centro Dainuojančio teatro (vad. J. Gelumbickienė ir J. Sankauskienė) dainos, kultūros centro direktorė Lina Mikalajūnaitė apžvelgė prabėgusius metus, nuveiktus darbus, įgyvendintus siekius, džiaugėsi gausiu kultūriniu derliumi. Renginio svečius sveikino Kelmės rajono meras Vaclovas Andrulis, Kražių klebonas – monsinjoras Gintas Sakavičius.  Šventinį baigiamąjį Mažosios Lietuvos kultūros sostinės renginį užbaigė Jurbarko kultūros centro Skirsnemunės filialo suaugusiųjų mėgėjų teatro spektaklis „Dobilėlis penkialapis“, kuris į žmonių širdis ir sielas įnešė ne vieną džiugesio akimirką.

Visi džiugūs dalykai turi savo pradžią ir pabaigą. Taip ir Kražiai, nori tarti AČIŪ visiems, kurie kartu keliavo su mumis šiuo gražiu Mažosios kultūros sostinės keliu. Nuoširdžiai tikimės, kad kartu  keliausime dar ne vienerius metus.

Gražių, kūrybingų ateinančių Naujųjų metų Jums linki Kražiai – Mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2018!Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?