REGISTRUOTIS

2014-06-06 10:06 „Mes vejamės vasarą“ (0)

Birrasyte

Birželio 2 dieną Jakiškių – Maironių kaimų bendruomenės namuose vyko šventė vaikams „Mes vejamės vasarą“ bei projekto „Saugus eismas bendruomenėse 2014“ įgyvendinimas. Į renginį gausiai susirinko ne tik vaikai, bet ir nemažas būrelis vyresniųjų kaimo gyventojų. Renginyje dalyvavo 33 gyventojai. Su dalyviais bendravo Joniškio policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Almira Kumpytė. Šio renginio metu buvo kalbama apie pavojus kelyje, supažindinama su Kelių eismo taisyklėmis pėstiesiems, dviratininkams, automobilių vairuotojams. Priminta apie dviratininkų pareigą dėvėti specialiąją liemenę, šalmą. Pareigūnė prašė tėvų ir senelių pasirūpinti vaikų saugumu kelyje, padovanoti vaikams ar anūkams šalmus. Vaikai ir kiti projekto dalyviai  supažindinti su saugumo priemonėmis, buvo pamokyti kaip tinkamai užsidėti atšvaitus. Šventės metu vyko įvairios varžybos: dviračių važiavimo, riedučių, bėgimo. Buvo organizuotos estafetės, žaidžiami žaidimai, piešiama ant asfalto. Visi norintys šventės dalyviai turėjo galimybę paženklinti savo dviračius. Asmenys, paženklinę dviračius, dovanų gavo liemenes. Šventės dalyviams išduotos saugaus eismo priemonės.

Bendruomenės gyventojai buvo kviečiami burtis į saugios kaimynystės grupes, nebijoti pranešti policijos pareigūnams apie viešosios tvarkos pažeidimus, daromas nusikalstamas veikas. Nebūkim abejingi viešosios tvarkos pažeidimams savo gyvenamojoje aplinkoje.                                                                                          

Jakiškių-Maironių kaimų bendruomenės informacija

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?