REGISTRUOTIS

2013-12-28 15:02 Akcija "Dėmesiu sušildyk" (0)

KazysS

Dvi savaites iki Kalėdų mes, Baisogalos gimnazijos Jaunieji Karitiečiai, kvietėme visą gimnazijos šeimą prisidėti auka prie tradiciškai organizuojamos gerumo akcijos Radviliškio rajono vaikų globos namams „Nykštukas“.

Kupini entuziazmo ir šviesių minčių laukėme susitikimo su vaikučiais. Pririnkome pilną dėžę dovanų, o už paaukotus pinigėlius nupirkome skanumynų ir paruošėme 52 dovanėles individualiai kiekvienam vaikų namų auklėtiniui. Nuoširdžiai dėkojame visiems!

Kaip ir pernai, taip ir šiemet bendravome su mažiausiųjų grupe. Apsilankymas vaikų namuose buvo nepakartojamas. Kartu šokome, dainavome, džiaugėmės, žaidėme, deklamavome, piešėme, spalvinome knygutes, inscenizavome Dovilės sekamą pasaką, o vėliau kartu su vyresniųjų grupe, visi susėdę ratu giedodami kalėdines giesmes, vaišinomės Rusnės ir Vaidos iškeptais pyragais ir keitėmės apsikabinimais.

Vaikučiai jau paaugę, daugiau išmokę ir dar labiau visa siela trokšta artimo ryšio, dėmesio, šilumos ir draugystės. Būdami paliktų vaikų apsuptyje ir tiesdami draugystės tiltą į jų sužeistas širdis, mes, Jaunieji Karitiečiai, įgyjame brandžios patirties, kuri skatina apsilankyti čia dar kartą.

IIIag klasės mokinė Greta Muchlickaitė Radviliškio r., BaisogalaJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?