REGISTRUOTIS

2014-11-17 15:18 Akcija "Saugus pėsčiasis" (0)

Vilkiautinis

Vilkiautinio kaimo bendruomenė 2014 m. įsijungė į Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamą konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“.

Konkurso metu bendruomenei buvo organizuojamos paskaitos, viktorinos, piešinių konkursai apie tai, kaip saugiai elgtis kelyje. Renginių dalyviai gavo organizatorių bei rėmėjų dovanų: atšvaitus, krepšius pirkiniams su švytinčiomis juostomis, skrajutes, šviesą atspindinčias liemenes.

Paskutinis konkurso renginys – akcija „Saugus pėsčiasis“. Akcijos metu Varėnos r. Liškiavos mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniams buvo organizuota paskaita – pranešimas „Kaip elgtis kelyje tamsiu paros metu“, patikrinta, ar visi pradinukai prie kuprinių turi atšvaitus. Turintys buvo pagirti, kad žino, kaip būti saugiam, o neturintiems – įteikti atšvaitai ir gautas pažadas juos visuomet nešioti.

Vėliau akcijos organizatoriai iškeliavo pas Vilkiautinio kaimo gyventojus. Aplankė vienišus, senyvo amžiaus, neįgalius vilkiautiniškius, priminė, kaip reikia elgtis kelyje tamsiu paros metu. Tam, kad aplankytieji būtu saugesni gatvėje, akcijos organizatoriai įteikė atšvaitų, liemenių bei krepšių su šviesą atspindinčiomis juostomis. Buvo smagu matyti džiugiai nusiteikusius senyvo amžiaus žmones, kurie džiaugėsi ne tik dovanomis, bet ypač tuo, kad buvo aplankyti.

 

Vita Barišauskienė

Vilkiautinio kaimo bendruomenės

Tarybos narėJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?