REGISTRUOTIS

2015-05-07 11:12 Apie eismo saugumą Alsiuose (0)

Vida

Šiemet Alsių kaimo bendruomenė susijungė su kitomis Skaistgirio seniūnijos nevyriausybinėmis organizacijomis į vieną susivienijimą dalyvauti respublikiniame projekte "Eismo saugumas bendruomenėse 2015". Balandžio pabaigoje renginys vyko Alsių kaimo bendruomenėje.

Alsiečiai vadovaujami seniūnaitės Linos Liukaitienės ir bendruomenės pirmininkės Dalios Dobro susirinko diskusijai apie saugų eismą. Su jais bendravo Joniškio rajono PK prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnė Almira Kumpytė. Viešnia supažindino su kelių taisyklių pakeitimais, priminė kaip saugiai elgtis gatvėje, keliuose. Ji pateikė eilės metų statistiką apie kelyje žuvusiuosius. Ypač laimingi Joniškio rajonui buvo 2013 metai, kai nebuvo nei vieno žuvusiojo. Diskusijos metu prieita bendra nuomonė, kad visiems sutartinai rūpinantis eismo saugumu pasiekiami geri rezultatai. Štai, kad ir šis respublikinis projektas einantis metai iš metų duoda apčiuopiamos naudos. Alsių kaimo žmonėms kelia rūpestį palaidi šunys, kartais jie sulaukian sukčių skambučių. Pasak pareigūnės Almiros Kumpytės svarbiausia būti budriems. Pamatei nepažįstamą žmogų įtartinai vaikštantį kaime, jau ir atkreipk dėmesį.

Kartu su bendruomenės pareigūne Alsiuose viešėjo ir Šiaulių apskrities PGV Joniškio PGT VPPP inspektorė Lina Garbenienė. Ji priminė gyventojams kaip saugiai elgtis su ugnimi, kada negalima kūrenti laužų, kaip tinkamai prižiūrėti kaminus, krosnis. Išdalijo atmintines. Skaistgirio seniūnaitė, medikė Vida Urbonienė atsakė į gyventojų klausimus kaip išsikviesti greitąją, kaip suteikti pirmą pagalbą ištikus nelaimei kelyje. Po diskusijos buvo aplankyti Trumpaičių kaimo vienkiemių gyventojai. Su jais pabendrauta saugaus eismo, saugios aplinkos temomis. Gyventojams įteikti atšvaitai, atmintinės. Tą dieną projekte dalyvavo trisdešimt įvairaus amžiaus žmonių. Vieni dalyvavo diskusijoje, kiti buvo kalbinami sutikti kelyje, treti aplankyti namuose.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?