REGISTRUOTIS

2016-11-07 11:02 Atšvaitų savaitė Jurdaičiuose (0)

Vida

Jurdaičių kaimo bendruomenė susijungusi su visomis Skaistgirio seniūnijos nevyriausybinėmis organizacijomis aktyviai įsijungia į respublikinį projektą "Eismo saugumas bendruomenėse 2016". Spalio paskutinę savaitę kaimo bendruomenė kartu su Jurdaičių biblioteka pakvietė jaunuosius kaimo gyventojus kurti atšvaitus.Visą savaitę Jurdaičių kaimo bibliotekoje šurmuliavo vaikai. Čia vyko užsiėmimai skirti saugaus eismo tema „Gaminame atšvaitus“. Bibliotekininkė, Jurdaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Diana Užkuraitienė ir susivienijimo vadovė, Skaistgirio seniūnaitė, medikė Vida Urbonienė vaikams papasakojo apie atšvaitų naudą eismo dalyviams tamsiu paros metu. Vaikams buvo priminta kaip suteikti pirmą pagalbą ištikus nelaimei kelyje, kokių rūšių atšvaitai būna, kur jie tvirtinami, kam juos būtina nešioti. Kitą dieną vaikai susirinkę  į biblioteką piešė eskizus ant šviečiančio molberto. Molbertas suspindo įvairiomis spalvomis ir formomis. Vaikai buvo ypač kūrybingi: karpė ir klijavo atšvaitus iš blizgios įvairiaspalvės medžiagos,po to pristatė savo darbelius draugams. Paskutinę savaitės dieną vyko aptarimas bei apdovanojimai. Vaikams išdalinta projektui skirta atributika. Tamsiais vakarais Jurdaičių jaunimas bus matomas kelyje.
 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?