REGISTRUOTIS

2016-11-10 15:31 Bendruomenė rūpinasi vaikų saugumu (0)

Virgina

Džiaugiamės, kad šiais metais Bernatonių bendruomenei pirmą kartą dalyvaujant projekte "Eismo saugumas bendruomenėse-2016", prie projekto veiklų vykdymo aktyviai prisidėjo ir Bernatonių mokykla-darželis. Projektą nuo 2010 m. organizuoja Lietuvos Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Bendruomenės nariai ir kaimo gyventojai per šiuos metus daug darbų nuveikė, reikalingų žinių ir praktinių įgūdžių įgijo.

Bernatonių mokyklos-darželio auklėtiniai aktyviai dalyvavo Bernatonių bendruomenės paskelbtame piešinių konkurse lapkričio 6 d. minimos kaip „Atšvaitų diena“ proga. Auklėtojų padedami vaikai nupiešė piešinius saugaus eismo tema, aptarė pagrindines situacijas, kurios dažnai nutinka mažiesiems eismo dalyviams kelyje. Primintos pagrindinės saugaus elgesio taisyklės. Visi dalyviai apdovanoti atšvaitais, liemenėmis ir kitais prizais.

Šis praktiškas ir aktyvus dalyvavimas bendruomenės veikloje leido dar kartą giliau suprasti ir pasitikrinti, kaip svarbu tinkamai elgtis gatvėje, saugoti save ir kitus eismo dalyvius. Bendram rūpesčiui apjungė šeimą, joje augančius vaikus, jų mokyklą-darželį. Visa tai priartino prie bendrų visos mūsų bendruomenės rūpesčių. Vaikučiams suteikė daug džiaugsmo, kūrybinio polėkio, naujų potyrių. Padėjo atrasti naujus bendravimo, įsiliejimo į visuomenę ir jos veiklą būdus. Pagaliau - suartino šeimą, mokyklą-darželį, bendruomenę.

Bernatonių bendruomenės taryba dėkoja Bernatonių mokyklos-darželio direktorei už nuoširdų bendradarbiavimą, auklėtojoms už puikų darbą projekto metu, mažiesiems už išradingumą ir kūrybiškumą.

 

Bernatonių bendruomenės tarybos informacijaJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?