REGISTRUOTIS

2012-01-03 11:25 Bendruomenė ,,Smilgynai ir kaimynai“ ‚ kaip viena didelė šeima (0)

Bendruomenė  ,,Smilgynai ir kaimynai“ ‚ kaip viena didelė šeima

 

      Bendruomenė ,,Smilgynai ir kaimynai“- tai aštuonių kaimų nuoširdus bendravimas.  Gruodžio  9 dieną kaimo turizmo sodyboje ,,Meksikanoje“  skambant dainai ,,Tyli naktis“ prasidėjo , jau tradiciniu tapęs priešventinis Kalėdinis vakaras.  Vakaro akcentas buvo bendruomenės vaikučių paruoštas vaidinimas , pagal  K. Kubilinsko  pasakėčią  ,,Apie narsujį Stazdą“  ir bendruomenės  suaugusių Žemaitės  spektaklis ,,Trys mylimos“. Adventinį   stalą su įvairiais patiekalais palaimino bei Dievo palaimos palinkėjo Plikių parapijos kunigas Darius Trijonis.

Po vaidinimo vaikai šoko ir dainavo .Už vaidinimą , ,,piratai“ buvo palikę  lobio skrynią, kurią vaikai surado ir su tėvelių pagalba parsinešė ir pasidalino rastą lobį.

Vaikams nenusileido ir suaugusieji suvaidinę   Žemaitės ,,Trys mylimos“.   Žiūrint spektaklį visiems netrūko juoko .Smagiausia buvo todėl, kad vaidmenis atliko bendruomenės nariai , tai Nijolė Dačkauskaitė,  Algirdas Račkauskas, Jūratė  Žemgulienė,  Augenija Vaičekauskienė  ir Nijolė Šiparienė. Po spektaklio visi buvo palydėti gausias plojimais.

Su šventėmis bendruomenės narius  pasveikino  Dauparų –Kvietinių seniūnijos  seniūnė Aušra Norvilienė, įteikdama kalėdinę dovanėlę . Seniūnė palinkėjo  kuo greičiau įsikurti savo patalpose, kurios laukia remonto.

Vakaro metu su smuiku grojo  Justė  Pilišauskaitė. Gitara grojo ir dainavo Milda Žemgulytė, kuri šiais metais dalyvaus chorų karuose  . Jaunajai  gitaristei nenusileido ir Stasys Pamedytis, kuris  taip pat atliko keletą dainų. Regina Tarvydienė vakaro metu paskaitė savo kūrybos eiles.

Smagu buvo tai, kad šventėje dalyvavo ir jauni ir senjorai. 

Pirmininkė Rasa Petrauskienė padėkojo bendruomenės nariams už nuveiktus darbus, įteikė atminimo dovanėles , pasveikino jubilaitus.

Bendruomenė  žmogui  yra svarbi. Juk kiekvienas norime turėti artimų žmonių būrelį. Tai lyg dvasinė erdvė, kur gali būti savimi, esi priimtas. Tokia yra ir mūsų bendruomenė  ,,Smilgynai ir kaimynai“ ‚ kur esame kaip viena didelė šeima .Bendruomenės nariai yra dėkingi pirmininkei Rasai Petrauskienei, kuriai svarbūs yra visi  bendruomenės gyventojai  ir jų rūpesčiai.  Ji nelieka abejinga ištikus nelaimei ir sugeba suburti  įvairiems darbams, bei šventėms.

 

Rymantina Lebednykienė

 Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?