REGISTRUOTIS

2014-05-09 09:01 Darginiuose - ir šventė, ir informacija apie saugų eismą (0)

Birrasyte
 
Darginių kaimo bendruomenės aktyvas sumanė šią šventę paminėti kartu. Bendruomenės salėje vyko renginys  „Gražiausi žiedai Motulei“. Kaimo jaunimas susirinkusioms mamos, močiutėms paruošė programėlę, kuri nudžiugino visus susirinkusius. Šventiniame susiėjime lyriškomis dainomis, skirtoms mamai, visus pradžiugino darginietė Valerija Mikalauskienė.
 
Vėliau buvo išrinkta šauniausia kaimo mama, kuria tapo Vitalija Norbutienė, ir šauniausia močiutė –  Virgutė Mickevičienė.
 
Visas mamas sveikino bendruomenės pirmininkė Danguolė Lingevičienė, Kriukų seniūnė Audronė Impolienė.
 
Tą pačią dieną bendruomenė dalyvavo ir Lietuvos automobilių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuotame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“.  Kaip nepakliūti į sukčių pinkles linkėjo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Almira Kumpytė. Dalyviams buvo išdalinti atšvaitai, pasakyta kaip tinkamai juos užsidėti. Bendruomenės pirmininkė linkėjo visiems ir visur būti saugiems. 
 
Pasibaigus sveikinimams ir kalboms, visi susėdo prie šventinio stalo, kuris džiugino pyragais, keptais pagal savo mamų , močiučių, promočiučių receptus.
 
Darginių kaimo bendruomenės informacija


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?