REGISTRUOTIS

2012-02-04 22:24 Dėkojame už įdomius reportažus ir skelbiame laimėtojus (1)

BendruomeniuPortalas

Tikimės, jog paskelbus kitus konkursus, dalyvių skaičius bus didesnis - žinia apie galimybę Bendruomenių portale paskelbti savo naujienas kviečiame dalintis su kaimyninėmis bendruomenėmis ar organizacijomis, su kuriomis jūsų bendruomenė bendrauja.

Pagyrimų nusipelno visos bendruomenės, pasidalinusios šventiniais įspūdžiais, tačiau norėtume išskirti ir apdovanoti Šėtos bendruomenės centrą. Šėtiškiai ne tik paskelbė žinutę apie savo renginį, bet ir pasidalino nuotraukose įamžintomis šventės akimirkomis.

Ši bendruomenė turės proga išklaustyti vienos dienos Bendruomenių portalo organizuojamus mokymus, dėl šios galimybės su bendruomenės atstovais susisieksime asmeniškai. Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?