REGISTRUOTIS

2019-05-12 12:50 Dviračiu į plukių žydėjimą – 2019 (0)

 Gegužės 11d. (šeštadienį) į Vilkaviškio miesto bendruomenės suorganizuotą jau 26-tą dviračių žygį susirinko 175 dalyviai. Dalyvių registracijos duomenimis iš Vilkaviškio dr. J.Basanavičiaus aikštės į Lankeliškius išriedėjo 150 dviratininkų, kiti dalyviai prisidėjo prie renginio organizavimo.

Iš toliausiai į žygį atvyko Vincas Petraitis iš Anglijos. Dviračiais iš Kauno (86 km) atvažiavo Vilius ir Artūras Gribauskai bei Ieva ir Dovilė Draugelytės. Gausiausia žygio šeimyna - Bardijavskiai (6 asm.) taip pat atvyko iš Kauno, tarp jų ir jauniausias visų iki šiol buvusių žygių dalyvis 7 mėn. Kajus Bardijavskis. Vyriausiam žygio dalyviui Juozui Nešukaičiui iš Vilkaviškio 90 m., tai taip pat visų žygių rekordas. Jauniausias dviratininkas, savarankiškai nuvažiavęs visą maršrutą, - 6 metų Aronas Romanenko iš Vilkaviškio. Gausiausia šiame žygyje buvo Vilkaviškio pradinės mokyklos 3A klasės bendruomenės 19 žmonių komanda iš Vilkaviškio, vadovė Jūratė Pečiukonienė.

Žygio pabaigoje prie Paežerių dvaro sodyboje Vilkaviškio bendruomenė tradiciškai dalyvius vaišino turistine sriuba, išskirtiniams dalyviams buvo įteikti odontologijos klinikos „NEODENTA“ ir bendruomenės įsteigti prizai.

 Dalius Nešukaitis, vienas iš žygio organizatorių

Vilkaviškio miesto bendruomenė dėkoja: 

Partneriams:

G.Rutkauskienės įmonei „GIREMA“, 

D.Gudeliauskienės suburtiems savanoriams.

Rėmėjams:

UAB „SANTAKOS LAIKRAŠTIS“, remia visus žygius,

Odontologijos klinikai „NEODENTA“  už prizų įsteigimą.

Už pagalbą dėkojame:

Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centrui-muziejui,

Vilkaviškio savivaldybės visuomenės sveikatos biurui,

maketuotojai Indrei Lauciūtei,

gėlininkei Jolantai Dirgėlienei,

Vilkaviškio policininkams.

Už turistinė sriubą dėkojame bendruomenės „ūkio“ komandai.

Dėkojame visiems, kurie mokėdami starto mokestį ar aukodami daugiau prisideda prie žygių organizavimo.Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?