REGISTRUOTIS

2018-08-10 13:18 Edukacinė vaikų ir jaunimo teatro stovykla "Collegium" (0)

kraziai1253

Edukacinė vaikų ir jaunimo teatro stovykla „Collegium“
Rugpjūčio 6 dieną prasidėjo XII edukacinė vaikų ir jaunimo teatro stovykla „Collegium“. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro įgyvendinamą projektą, rengiamą kartu Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija, iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Partneris – Kelmės rajono savivaldybė.
Stovykloje dalyvauja vaikai ir jaunimas iš Kražių, Kelmės, Šaukėnų, Jurbarko, Šiaulių, Tytuvėnų ugdymo įstaigų. Stovyklos vadovė ir režisierė klasikinės filologijos magistrantė Emilija Ignatavičiūtė, koordinatorė Kražių Ž. Liauksmino gimnazijos vyr. mokytoja Violeta Šniaukštienė.
Jau savaitę vykstančioje stovykloje vedamos intensyvios kultūrinio ugdymo veiklos, kur vaikams ir jaunimui sudaromos sąlygos meninei kūrybinei veiklai ir kūrybiniams eksperimentams. Trenažų metu jaunimas atlieka susikaupimo, atsipalaidavimo, vaizduotės pažinimo, orientacijos pratimus, tobulina scenos judesius. Jau pirmosiomis dienomis vaikai ir jaunimas paklausti kaip jaučiasi stovykloje vienbalsiai teigia, kad čia labai smagu, kad vedami įspūdingi užsiėmimai, kad susirado naujų draugų ir kad kitais metais norėtų dalyvauti tokioje stovykloje.
Šiais metais įgyvendinamas projektas skirtas Valstybės atkūrimo šimtmečiui (www.lietuva100.lt), kalbos, valstybingumo ir pilietiškumo išsaugojimui ir puoselėjimui. Stovyklos rezultatas – spektaklio „Kuriame Lietuvą“ premjera vyks Kražių festivalio uždarymo renginių metu rugpjūčio 17 d.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?