REGISTRUOTIS

2019-07-14 07:08 Eismo saugumas Pikelių bendruomenėje 2019 Saugaus eismo konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“ sulaukė susidomėjimo Pikelių b (0)

Jadvyga

 Eismo saugumas Pikelių bendruomenėje 2019

                 Saugaus eismo konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse“ sulaukė susidomėjimo Pikelių bendruomenėje. Bendruomenė jau  5  metus dalyvauja šiame saugaus eismo konkurse, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

                 Saugus eismas svarbus kiekvienam bendruomenės nariui, siekiant mažinti nukentėjusiųjų žmonių skaičių kelyje.

                 Dalyvaujant konkurse skatinami bendruomenės nariai saugiai ir atsakingai elgtis kelyje. Kiekvienas  turi keisti savo požiūrį į saugų eismą ir būti atsakingu už save ir kitus.

                 Ypač tamsiuoju paros metu privalome būti supratingi, atsakingi, matomi ir saugūs – taip išvengsime nelaimių kelyje.

                 Pikelių bendruomenė pagal galimybes dalija saugos priemones, kurios padeda žmonėms būti matomiems  ir saugiems. Kuo daugiau atšvaitų, tuo labiau tikėtina, kad pėsčiasis bus pastebėtas. 

                 Nuolat ir įvairiomis priemonėmis prisimindami saugaus eismo taisykles prisidėsime prie saugesnio eismo kūrimo keliuose. Saugaus eismo akcijos reikalingos ir jos vyksta Pikeliuose. Siekiama įvairesnėmis formomis prisiminti apie saugumą keliuose ir gatvėse.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?