REGISTRUOTIS

2012-09-10 18:18 Gėlių šventė Šniūraičiuose ,,Gražiausių vasaros žiedų vėrinys“ (0)

Jau šešeri metai tradiciškai Šniūraičiuose vyksta Radviliškio seniūnijos gėlių šventės. Šventėse dalyvauja visos Radviliškio seniūnijos bendruomenės. Šiais metais buvo užduotis kiekvienai bendruomenei sudėlioti iš gėlių ,,karoliuką“. Vėliau visi šie ,,karoliukai“ buvo sujungti į bendrą ,, Vasaros žiedų vėrinį“.
Už atliktus floristinius darbus bendruomenėms buvo paskirtos nominacijos: Kutiškių bendruomenei – ,,Subtiliausia“, Šniūraičių bendruomenei -,,Svajingiausia“ , Karčemų bendruomenei -,,Rudeniškiausia“, Mankiškių bendruomenei -,,Kūrybiškiausia“, Daugėlaičių bendruomenei -,,Puošniausia“, jaunimui - ,,Spalvingiausia“, o vaikams - ,,Žaismingiausia“.
Šventės metu kiekviena bendruomenė papasakojo padavimą ar pasakojimą apie savo kaimo atsiradimą. Šniūraičių jaunimas pristatė puokštes, kurias sukūrė kiekvienos kaimo gatvės atstovai.Taip pat buvo apdovanoti Radviliškio seniūnijos atminimo dovanomis gražiausių sodybų savininkai. Visus šventė dalyvius linksmino Šniūraičių saviveiklininkai – kaimo kapela, senjorų ansamblis, moterų ansamblis ,,Šilagėlė“, jaunieji šokėjai.


Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?