REGISTRUOTIS

2015-06-22 13:02 Ir vėl keliauta dviračiais (0)

Birrasyte

Joniškio rajono Pošupių kaimo bendruomenė jau ketvirtus metus organizuoja žygį dviračiais. Tai  Lietuvos automobilių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuoto projekto ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2015“ dalis.

Šiemet bendruomenė, bendradarbiaujant su Joniškio turizmo ir verslo informacijos centru, nusprendė vykti iki Skaistgirio ir atgal. Žygeivius iš Joniškio išlydėjo ir saugios kelionės linkėjo Šiaulių apskrities Joniškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus būrio vadas Algirdas Sakalauskas, šio skyriaus kelių policijos grupės vyresnysis specialistas Remigijus Grudikis. VĮ „Šiaulių regiono keliai“ Joniškio kelių tarnybos viršininkas S. Paukštė, linkėdamas visada būti saugiais ir matomais, visiems projekto dalyviams padovanojo šviesą atspindinčias liemenes. O bendruomenės pirmininkė Sigita Samoilova išdalino atšvaitus. Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Kęstutis Mačiulis džiaugėsi bendradarbiavimu su pošupiečiais ir linkėjo, kad šis bendradarbiavimas plėstųsi kitose srityse. Direktorius stojo kolonos priekyje ir dviratininkai išriedėjo...

Žygio metu aplankytas Sidabrės piliakalnis, Kalnelio šv. Jurgio Krikštytojo kapinių koplyčia, Skaistgirio parkas, jame esanti vasaros estrada, bažnyčia, apžvalgos aikštelė. Parke žygio dalyviai buvo pavaišinti neseniai atsidariusios Žagarės pieninės produkcija: atsigaivinta kefyru, paskanauta sūriais. Skaistgirio bendruomenės aktyvistai pakvietė į savo bendruomenės namus prie arbatos puodelio, o verslininkų asociacijos pirmininkas Arūnas Činčys visus pavaišino grikių koše.

Grįžus į Joniškį, turizmo ir verslo informacijos centre bendruomenės pirmininkė S.Samoilova įteikė dovanėles visiems žygio dalyviams, atskirai paminėdama vyriausiąjį, 72-ejų Sigitą Staškų, jauniausiąjį dalyvį Dominyką Serpauską.

Pavargę, bet geros nuotaikos dalyviai išsiskirstė, tačiau jau su viltimi keliauti drauge ir kitais metais.

 

Pošupių kaimo bendruomenės informacija

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?