REGISTRUOTIS

2014-07-17 11:24 Iš respublikinio sąskrydžio sugrįžus (2)

Birrasyte

Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjunga, įsteigta prieš ketverius metus, sąskrydyje dalyvavo pirmą kartą. Ir nenusivylė. Rajonui atstovavo 30 žmonių (Jakiškių-Maironių, Plikiškių „Šaltinio“, Maldenių, Pošupių kaimų bendruomenių itr asociacijos „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“ atstovai).

 

Rajoną pristatė Sąjungos pirmininkė Rasa Birutytė, perskaitydama Maldenių kaimo bendruomenės atstovės Emilijos Kvedarienės ketureilius, sukurtus šiam sąskrydžiui.

Vėliau vyko sportinės varžytuvės „Gražūs, stiprūs, vikrūs“, kuriose komandą turėjo sudaryti vyras, moteris, senjoras/senjorė, jaunuolis ir „galva“. Mūsų komandos nariai (Henrikas, Simona, Emilija, Linas ir Vaclovas) pasirodė šauniai, įveikė visas kliūtis ir užduotis.

Bendruomenių idėjų šou „Atgal į gamtą“ metu reikėjo nupinti lauko gėlių vainiką. Pošupių kaimo bendruomenės atstovės Rima Bagdonienės pintą vainiką eidama raudonu kilimu puikiai pademonstravo Sigita Samoilova.

Bendruomeninio pikniko „Staltiesėle, pasitiesk ir ant stalo mums padėk“ metu, ant žolės buvo patiesta ilga staltiesių eilė ir vyko  vietos produktų pristatymas bei degustacija. Ant joniškiečių staltiesės puikavosi Emilijos kelių rūšių sūriai – su kmynais, prieskoninėmis žolelėmis, razinomis ir cinamonu, Joniškio gamintojų duona ir rūkyti mėsos gaminiai, gasčiūniškių kepti pyragai.

Konkurso „Kaimo bendruomenių ir vietos veiklos grupių pasiekimai ir projektų idėjos 2014” apdovanojimą gavo asociacija „Gasčiūnų kaimo bendruomenė“.

Diena praėjo puikiai, pagarsintas Joniškio rajonas ir jo produktai, pasportuota, pabendrauta su kitų rajonų atstovais. Nuotaikos nesugadino nei keletą kartų palijęs lietus.

Nuoširdžiai dėkoju visiems sąskrydžio dalyviams ir UAB „Baltijos gėrimai“, prisidėjusiai prie išvykos.

 

Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Rasa Birutytė

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?