REGISTRUOTIS

2016-11-07 13:10 Jakiškiuose – Protų mūšis ir pyragų diena (1)

Birrasyte
Spalio 29 d. Joniškio rajono Jakiškių-Maironių kaimų bendruomenėje vyko saugaus eismo renginys, kuriame dalyvavo 22 asmenys. Reikėjo pasigalinėti Protų mūšyje saugaus eismo tema ir ne tik... Komandos dalyvavo  galvosūkių sprendime. Buvo trys komandos: dvi mišrios ir viena – vaikinų. Reikėjo ne tik atlikti užduotis saugaus eismo tema, bet ir savo jėgas išbandėme atlikdami muzikines bei sveikos gyvensenos užduotis. Užduotis parengė ir Protų mūšį organizavo kultūrinio darbo organizatorė Gražina Andrašiūnienė, jai talkino dukra Aigustė Andrašiūnaitė. Buvo vertinamos ne komandos, o asmeniniai pasiekimai. I vietą iškovojo Austėja Gelažytė, II vietą – Diana Paliackienė, III vietą – Janina Kukšienė. Bendruomenės pirmininkė Violeta Žemeckienė visiems susirinkusiems išdalino saugumo priemones: liemenes, atšvaitus, šviesą atspindinčias rankines bei vairuotojo dekalogus,  mažiesiems – spalvinimo knygelės „Atšvaitukas Tukas kelyje“.
Tai buvo šeštasis Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos renginys, įgyvendinant projektą „Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.
Bendruomenė – tai viena didelė šeima, kurioje kiekvienas narys yra brangus, todėl privalome vieni kitais rūpintis ir saugoti kelyje: važiuokime, eikime vairuokime saugiai ir atsakingai. Ne tik sudalyvavome Protų mūšyje, bet ragavome ir šauniųjų šeimininkių gamintų pyragų. Kartu praleistas laikas buvo naudingas ne tik įgytomis naujomis žiniomis, bet ir suteikta galimybe pabendrauti kelių kartų atstovams.
Jakiškių-Maironių kaimo bendruomenės informacija


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?