REGISTRUOTIS

2017-11-15 20:50 Kai ištinka bėda... (0)

. Laimei, atsirado geri žmonės, kurie pasiūlė būstą ir net sutiko priregistruoti. Tačiau buvo dar rimtesnė bėda. Jurga dirbo Panevėžyje ir darbo prarasti niekaip negalėjo. Deja, darbas buvo pamaininis, ir pirmokė dukrelė turėjo ilgam būti palikta svetimų žmonių globai. Nors netolima kaimynė apsiėmė prižiūrėti mažylę, Jurga suprato, kad septynerių metų mažylei ilgas buvimas be mamos gali būti sunkiai pakeliamas. Ji nutarė kreiptis pagalbos į Caritą. Kur yra Carito būstinė,  ji žinojo jau seniai, ne kartą ten rinkosi drabužėlių dukrytei. Ir dabar Jurga nuskubėjo pas Aldoną Štankelienę. Carito vadovė, sužinojusi apie Jurgos bėdas,  paprašė pagalbos Baisogalos seniūną Romą Kalvaitį. Seniūnas nedelsdamas susitiko su Jurga, išsiaiškino situaciją, ir labai greitai moteris buvo priimta  dirbti į vietos įmonę, kurioje neteks dirbti naktinėse pamainose.

Jurgai, kaip priestočio gyventojai, padėti ėmėsi  „Imantų“ bendruomenė. Gerų žmonių padovanotą šaldytuvą bendruomenės pirmininkas Rimantas Vaitkevičius kartu su seniūnu jo tarnybine mašina atgabeno į moters namus. Dabar bendruomenė rūpinasi kitais šeimai labai reikalingais baldais. Sužinojusi apie bėdą, padėti pasisiūlė viena bendruomenės narė, ir netrukus drabužių spinta bei dar vienas kitas baldas pasieks Jurgos namus. Be abejonės, priestotiškiai pasiūlys moteriai  ir reikalingų rakandų.

Baisogalos parapijos klebonas Tomas Janavičius, Jurgai paprašius, mergaitę pakrikštijo. Po gražių šiltų apeigų bažnyčioje visi susirinkusieji patraukė į Carito būstinę. Čia prie kuklaus vaišių stalo buvo pasidžiaugta gražia švente. Jurga sakėsi esanti labai dėkinga visiems, kas jai padėjo sunkią gyvenimo valandą.

Reikia tikėtis, kad darbšti, tvirto būdo moteris, labai rūpestinga mama, įsitvirtins Baisogalos priestotyje ir pasijus čia kaip namuose.

 

Nuotr. Rimanto Vaitkevičiaus ir Vidmanto SvetikoLietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?