REGISTRUOTIS

2016-08-04 14:02 Kaimo bendruomenių atstovai lankėsi Gasčiūnų amatų centre (0)

Birrasyte
Gražią ir saulėtą trečiadienio pavakarę Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos narių atstovai rinkosi Gasčiūnų amatų centre. Čia vyko visuotinis Sąjungos narių susirinkimas. Susirinkime perrinkta asociacijos valdyba, pirmininkė Rasa Birutytė susirinkimo deleguota į Joniškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybą. Taip pat pateikta informacija apie artėjančią Vietos bendruomenių metams skirtą Tarptautinę vietos bendruomenių šventę, apie vyksiančią respublikinę konferenciją „Kaimo bendruomenių moterys versle“, kalbėta apie nario mokesčio sumokėjimą.
                      Gasčiūnų kaimo bendruomenės pirmininkas Eligijus Dargis trumpai papasakojo apie kitų metų bendruomenės – 2017 m. Mažosios kultūros sostinės – planuojamus renginius, pakvietė juose aktyviai dalyvauti bei pademonstravo metų simbolį – Mažosios kultūros sostinės vėliavą.
                      Ziniūnų kaimo bendruomenės „Obelėlė“ pirmininkė Irena Vilkonienė papasakojo apie įgyvendinamą LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuotą projektą. Visi apžiūrėjo šio projekto rezultatų dalelę – nuaustas tautines juostas.
                      Projektų įgyvendinimo rūpesčiais ir džiaugsmais pasidalino Mindaugių kaimo bendruomenės pirmininkas Kostas Joniškis, Mikolaičiūnų KB pirmininkė Dalia Žilevičienė bei bendruomenės „Beržininkai“ pirmininkė Irena Muižienė.
                      Pošupių KB pirmininkė Sigita Samoilova papasakojo apie būsimą Sūrių šventę ir pakvietė visus joje dalyvauti.
                      Po kalbų ir pasisakymų Gasčiūnų KB pirmininkas Eligijus Dargis visiems aprodė Amatų centro patalpas, puikiai sutvarkytą jo aplinką. Apsilankyta  Etnografiniame muziejuje, apžiūrėti eksponatai. Bendruomenių atstovai nuoširdžiai gėrėjosi nuostabiais gėlynais, augalais, bendruomenės narių atnaujintu sodu, kuriame mažos obelaitės jau apkibusios obuoliais. Gasčiūnų kaimo bendruomenės ženklas – gandras. Simboliška ir smagu – Amatų centro teritorijoje gandralizdyje gyvena gandrai.
                      Pokalbiai ir kalbos tęsėsi ir sugrįžus į Amatų centro patalpą, skanaujant šeimininkų paruoštais ir bendruomenių atstovų atsivežtais užkandžiais.
                      Tikėtina, kad ateityje asociacijos susirinkimai vyks vis kitoje aplinkoje, kitų kaimo bendruomenių patalpose.
 

Joniškio rajono kaimo bendruomenių sąjungos informacijaJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?