REGISTRUOTIS

2014-12-30 20:34 Kalėdų džiaugsmas mūsų širdyse (0)

SigitaSvede

Ilgai gyvenome Didžiuoju laukimu. Ir štai atėjo Šventos Kalėdos.  Kiekvienas vis kitaip įsiliejome į šventę. Su savo atsiminimų glėbeliu: bažnytkaimio varpų skambėjimu, rogių girgždėjimu per baltą sniegą, kalėdiniais burtais... Prisiminėme išėjusius amžinybėn, pasidžiaugėme naujai atėjusiais, pagalvojome apie gerus darbus... Į mūsų namus atėjo šventė... 

Atsitraukę nuo šventiškų stalų, visi su pakilia nuotaika gruodžio 28-osios popietę rinkosi į Naujųjų Valkininkų vaikų darželio sporto salę. Čia savo nuoširdžiais pasirodymais susirinkusiųjų širdis suartinti norėjo, vienaip ar kitaip susiję su Naujaisiais Valkininkais, meno mylėtojai.

Renginio pradžioje visus susirinkusiuosius pasveikino Varėnos rajono savivaldybės meras Vidas Mikalauskas, savo sveikinimus ir linkėjimus palikdamas mums kalėdiniame žaisle, kurį pakabino ant gražiai vaikų darželio auklėtinių papuoštos eglutės. Mero sveikinimus palydėjo Varėnos kultūros centro Valkininkų filialo vaikų šokių kolektyvo „Šokliukai“ (vad. S.Švedė) pasirodymas.

Žiūrovus, renginio dalyvius, kaimo žmones, svečius sveikino su praėjusiomis, bei artėjančiomis šventėmis, pasidžiaugė nuveiktais ir planuojamais darbais mūsų artimiausias žmogus, mūsų taikytojas ir ramintojas, Varėnos savivaldybės mero pavaduotojas, mūsų bendruomenės pirmininkas Alvydas Valeiša. Visus gerus žodžius ‚sudėjęs“ į kalėdinį žaisliuką, jis taip pat papuošė mūsų eglutę. Pirmininko linkėjimas užtvirtino J.Čiurlionytės meno mokyklos auklėtinių pasirodymas (mokytojai S. Zubkauskas ir O. Žemaitytė).

Šiltus linkėjimus visiems perdavė ir mums gerai pažįstama, nes į ją kreipiamės vos ne kasdien su bėdomis, vargais, kiek rečiau pasidžiaugti norėdami Naujųjų Valkininkų kaimo seniūnaitė Edita Miliauskienė bei kaimo vaikų šokių kolektyvas „Manija“ (vad. S.Švedė).

Renginį vainikavo jungtinis Naujųjų Valkininkų ansamblio „Kaimynai“ ir Alytaus muzikos mokyklos moksleivių pasirodymas (vad. P. Stepanovas), kuris savo dainomis, nepakartojamu styginių instrumentų skambesiu pavergė kiekvieno širdį.

Prieš renginį, renginio metu ir po jo, galėjome grožėtis, dabar jau mūsų kaimo gyventojos Natalijos Stepanovos, gražių darbų paroda, kuria ne kartą galėjo grožėtis ne tik Varėnos miesto, bet viso rajono gyventojai, o štai mūsų kaime ji pateikta pirmą kartą.

Ačiū mūsų svečiams, šokėjams, dainininkams, muzikantams, visiems prisidėjusiems prie gražaus ir širdžiai mielo renginio.

 Gražiai užbaigę Šventų Kalėdų šventę, džiugiai, triukšmingai, bet svarbiausia saugiai sutikime Naujuosius Medinės Ožkos Metus.

Laimingų Naujųjų metų!!!

Bendruomenės narė Sigita ŠvedėJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?