REGISTRUOTIS

2018-03-28 11:21 Komandinis šaškių turnyras (0)

kraziai1253

Kovo 18 d. Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centre vyko komandinis šaškių turnyras. Varžybų organizatoriai: M. K. Sarbievijaus kultūros centras, Kražių bendruomenė ir Kražių seniūnija.

Saulėtą sekmadienio rytą į Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro salę rinkosi šaškių mėgėjai iš Kražių, Kelmės, Pakruojo, Kuršėnų, Laukuvos, Užvenčio rajonų seniūnijų. Turnyre dalyvavo: 2 komandos iš Kražių, 1 – iš Kelmės, 2 – iš Pakruojo, 2 iš Laukuvos, 1 iš Kuršėnų, 1 iš Užvenčio seniūnijų. Pirmąją vietą iškovojo Pakruojo seniūnijos komanda. Antrą vietą laimėjo Rozalimo komanda ir trečiąją vietą iškovojo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Kelmės komanda. Turnyro prizininkai apdovanoti medaliais bei diplomais, I vietos nugalėtojai – taure. Geriausią rezultatą šiame turnyre pasiekusi moteris Janina Samušienė, vyriausiajam turnyro žaidėjui (76 m.) ir jauniausias turnyro žaidėjui  (9 m.) įteiktos atminimo dovanėlės.

Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja varžybų teisėjui Kęstučiui Lukošiui ir Janinai Samušienei už paskolintą inventorių bei aktyvų ir ilgametį dalyvavimą turnyre.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?