REGISTRUOTIS

2013-03-14 14:45 Komaro dvare – raiškus pradinukų žodis (0)

KazysS

 Jau dvidešimt trečią pavasarį Lietuva džiaugiasi Kovo 11–ąja - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Kiekvienas iš mūsų ją švenčiame skirtingai.

Baisogalos mokyklos–darželio mokiniai ir pedagogai šią šventę paminėjo ypatingai. Mokytojos Nilutė Jasaitienė ir Daiva Volskytė drauge su Radviliškio rajono savivaldybės suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo centru  surengė rajono  3-4 klasių moksleivių  meninio skaitymo konkursą „Aš – tavo gimtinė, vardu Lietuva“. Renginys vyko Komaro dvare,  puikios akustikos kolonų salėje. Tokioje aplinkoje sustiprėja ir žodžio skambumas, ir šilti jausmai tėvynei.

Konkurse dalyvavo per dvidešimt geriausių  jaunųjų skaitovų iš įvairių rajono mokyklų. Šventė prasidėjo šeimininkų  baisogaliečių parengta programa. Skambėjo pirmokų  posmai, dūdelių melodijos. Šventės vedėjai  J.Domkutė ir M.Krūgelis  pristatė pačių  parengtą projektą, pavadintą Baisogalos himno žodžiais: „Ir kaip gali šio krašto nemylėti“.

Kiekvieno skaitovo savitas ir įtaigus žodis skambėjo šiltai ir nuoširdžiai. Vertinimo komisijai buvo sudėtinga išrinkti pačius geriausius. Komisijos pirmininkė Baisogalos kultūros namų direktorė V.Kaščionienė dėkojo konkurso dalyviams ir linkėjo raiškų žodį skleisti  visur ir visada. Padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis buvo apdovanoti  visi skaitovai. Pirmosios vietos laimėtojui V.Kudirkos pagrindinės mokyklos ketvirtokui Andriui Šarauskui, antros vietos laimėtojui Šeduvos gimnazijos  ketvirtokui Rapolui  Kęstučiui Meškauskui ir trečių vietų laimėtojams: Vaižganto progimnazijos trečiokei Emai Mandravickaitei ir V.Kudirkos pagrindinės mokyklos ketvirtokui Dovydui Paškauskui,  įteikti Radviliškio rajono savivaldybės  suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo centro padėkos raštai.

Renginio dalyviams skambų žodį padovanojo buvę Baisogalos  mokyklos–darželio auklėtiniai M.Jedinkutė ir R.Petraitis. Baisogalos gimnazijos mokytoja R.Vaitkevičienė surengė įdomią ekskursiją po Komaro dvarą. Mokiniai, susidomėję ir labai aktyvūs, uždavė daug įvairių klausimų.

Puiku, kad vaikai domisi savo krašto, savo gimtinės istorija. Jie –  Lietuvos ateities kūrėjai.

 

Baisogalos  mokyklos–darželio direktorės pavaduotoja ugdymui

 Gražina AreliūnienėJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?