REGISTRUOTIS

2013-10-14 17:31 Konferencija - Lietuva prie Europos integracijos vairo - naujas žvilgsnis į Europą! (0)

BendruomeniuPortalas

2013 m. spalio 23 d., trečiadienį, Vilniuje, LR Seime įvyks konferencija „Lietuva prie Europos integracijos vairo - naujas žvilgsnis į Europą!“, kurią organizuoja Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto Įvairių interesų grupė.

Lietuva pirmą kartą pirmininkauja ES Tarybai. Atsižvelgiant į tai, spalio 23 d. rengiama konferencija turi keletą tikslų. Visų pirma, bus siekiama išsiaiškinti, kaip Lietuvos Respublika, jos pilietinė visuomenė ir piliečiai suvokia Europos Sąjungą ir Lietuvos vaidmenį ES, po to – pasikeisti nuomonėmis apie esamas ir būsimas ES galimybes ir iššūkius. Galiausiai, numatyta skirti laiko iš naujo peržiūrėti su naryste ES susijusius Lietuvos lūkesčius ir išnagrinėti poreikį kurti socialinę Europą ir piliečių Europą, ypač rengiantis 2014 m. Europos Parlamento rinkimams.

Preliminarią konferencijos programos kopiją rasite čia: www.eesc.europa.eu/resources/docs/lt-for-web.pdf

Konferencijos metu bus galimybė žiūrėti ir tiesioginę transliaciją iš Seimo Rūmų per http://www.eu2013.lrs.lt

Dėl išsamesnės informacijos prašytume kreiptis į III grupės sekretoriatą. Šio renginio kontaktinis asmuo - Lina.Vosyliute@eesc.europa.eu.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?