REGISTRUOTIS

2014-04-09 09:32 Konkursas "Sveikatą stiprinanti bendruomenė 2013" (0)

SODELIAI

 Panevėžio rajono „Sveikatą stiprinančios bendruomenės“ vardas suteikiamas bendruomenei už aktyvią 2012–2013 metų sveikatos stiprinimo veiklą (sveikos gyvensenos skatinimas – sveika mityba, judėjimas sveikatos labui, žalingų įpročių netoleravimas, saugi aplinka, švietėjiška veikla, sveikuoliška veikla, sveikatinimo projektai ir kt.) Panevėžio rajone.

Konkursą „Sveikatą stiprinanti bendruomenė“ rengė Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Bendruomenės atstovas turėjo paruošti Power Point arba analogiška programa (iki 10 min.) pristatymą apie bendruomenės sveikatinimo veiklą, kurią vykdė 2012–2013 metais ir viešai pristatyti baigiamojo renginio metu sausio 31d.

Panevėžio rajono bendruomenių sveikatinimo veiklą vertino Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktoriaus įsakymu sudaryta komisija iš Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Panevėžio rajono savivaldybės ir Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos atstovų.

Sodelių kaimo bendruomenė pristatė savo veiklą, buvo pastebėti ir įvertinti 3 vieta.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?