REGISTRUOTIS

2013-08-13 14:54 Kražių festivalio uždarymo renginių metu Ioannis Karalias (Graikija) darbų paroda (0)

kraziai1253
Apie autorių... Ioannis Karalias gimė Katerini mieste Graikijoje. Baigęs Graco (Austrija) universiteto architektūros mokyklą mokėsi Neapolio universitete Italijoje. Vėliau studijas tęsė Ilinojaus universitete Čikagoje (JAV). 1989 metais I. Karalias tapo Čikagos Athenaeum muziejaus viceprezidentas, 2008m. - Europos centro architektūros, dailės ir urbanistikos studijų prezidentas. Pagrindinė tapytojo eksponuojama paroda veikia Čikagos „Athenaeum“ muziejuje Buenos Airėse. Personalinės parodos eksponuotos San Paule, Meksikoje , Prahoje, Osle, Salonikuose, Milane, Varšuvoje, Lisabonoje, Niujorke, Los Andžele ir Majamyje. Architektas yra sukūręs keletą didelių įrenginių Londono dizaino muziejuje, Tarptautinį skulptūrų parką Schaumburg‘e, Ilinojaus valstijoje (JAV). Savo paveiksluose dailininkas naudoja tiesioginį spalvų metodą, ryškumą, apšvietimo bei spalvų pusiausvyrą. Jo nutapyti tvariniai – daugiausia gyvūnų motyvai paimti tiesiogiai iš „savo proto“, įtakoti įvairių laikotarpių meno istorijos: nuo seniausių Majų laikų iki šių dienų. Padarai eksponuojamuose paveiksluose ne vien tik simboliai - jie žmogaus kolegos, žaidžiantys žmogaus jausmais ir vaidmenimis. Naujieji dailininko darbai simbolizuoja amžiną gyvenimą, neišvengiamą žmogaus laikinumą. Tai taikos ir pasakų pasaulis.


Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?