REGISTRUOTIS

2018-10-19 11:25 Kražių jaunimas sportuoja (0)

kraziai1253

Asociacija „Kražių bendruomenė“ šiais metais įgyvendina Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos vyriausybės iš dalies finansuotą projektą „Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas“. Projekto tikslas propaguoti ne tik Kražių bendruomenės, bet ir visos seniūnijos vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą bei sudaryti geresnes sąlygas sporto ir aktyvaus laisvalaikio salėje papildant ją sporto inventoriumi.

Kovo – lapkričio mėnesiais bendruomenės sporto salėje vykstančių įvairių užsiėmimų ir sporto vakarų metu vietos vaikams ir jaunimui suteikiama galimybė aktyviai leisti laisvalaikį ir stiprinti fizinį aktyvumą per sportinę veiklą.

Projekto įgyvendinimo metu įsigytas bėgimo takelis ir skersinis su lygiagretėmis. Įsigijus naują sporto inventorių suaktyvėjo miestelio jaunimo domėjimasis sportu, ženkliai išaugo bendruomenės sporto salės lankytojų skaičius.Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?