REGISTRUOTIS

2021-03-12 08:23 Kražiuose vyko akcija „Laisvės paukštis“ (0)

kraziai1253

Šie metai sunkūs ne tik Lietuvai, bet ir visam pasauliui. Buvome atskirti nuo šeimų, nuo draugų, nuo visos mus supančios aplinkos, kuri mums buvo svarbi. Visos dienos tapo vienodai pilkos, tad šiemet Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centro darbuotojai kartu su neformaliojo vaikų švietimo programos „Knygų bičiuliai“ (vad. R. Norvaišienė), bei Kražių seniūnijos gyventojais organizavo akciją „Laisvės paukštis“, kurios metu visi norintys buvo kviečiami prisijungti prie šios spalvingos akcijos, pagaminant Lietuvos vėliavos spalvų paukštelius ir juos pakabinant Mindaugo skverelyje Kražiuose, taip atšvenčiant Lietuvos istorijai svarbią datą –  Kovo 11- tąją. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena svarbi kiekvienam lietuviui. Šioje svarbioje datoje telpa mūsų, kaip tautos – vienybė, ryžtas, tikėjimas, meilė savo krašto žmonėms, kova vardan bendro tikslo – Laisvės.

Tikimės, kad šis sunkus laikas, kuris kausto viso pasaulio laisvę, greitai pasibaigs ir mes vėl kartu galėsime giedoti tautišką giesmę kaip anksčiau, stovėdami greta vienas kito, o „Laisvės paukštis“ taps svarbiu simboliu mūsų ateities kartoms.

http://www.kraziai.lt/kraziuose-vyko-akcija-laisves-paukstis/Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?