REGISTRUOTIS

2014-07-25 11:51 Lankaičių bendruomenė įsijungė į respublikinį projektą (0)

Birrasyte

Lankaičių kaimo bendruomenė kartu su Reibinių, Ramoškių ir Alsių kaimo bendruomenėmis šiemet sudarę bendrą komandą, dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos įgyvendinamame švietėjiškame saugaus eismo respublikiniame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, kurį vykdo kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga.

Lankaičių kaimo bendruomenės aktyvas dalyvaudamas šiame projekte dėmesį skiria kaimo gyventojams. Tradicinio renginio metu „Sveikam kūne, sveika siela“ visą dieną bendruomenių komandos dalyvavo estafetėse, šokdino kamuolį.

Pasportavę ir paklausę meninės programos visi vaišinosi Lankaičių kaimo šeimininkių Stanislavos Gudelienės, Adolfinos Kriščiūnienės, Janinos Juškevičienės ir Liucijos Vitkienės virta koše.

Lankaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Ona Bandarienė  saugaus eismo priemonėmis apdovanojo bendruomenės šeimininkes, sportinėse varžybose dalyvavusias komandas. Vairuotojus ir bendruomenės jaunimą saugos Šv. Kristoforas – vairuotojų ir keliautojų globėjas.

Bendruomenės aktyvas dar kartą visiems priminė kaip saugiai elgtis kelyje ir aptarė naujus reikalavimus dviratininkams. Pasak bendruomenės narių gausiai dalyvavusių renginyje tokie projektai labai reikalingi.

 

                                                                                                                                                       Lankaičių kaimo bendruomenės informacija

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?