REGISTRUOTIS

2017-01-18 16:39 Nauja jaunimo socialinių idėjų įgyvendinimo platforma – jau pakeliui! (0)

BKC

Jauni žmonės turi ypatingai didelį potencialą inicijuoti permainas moderniais, originaliais ir netikėtais būdais. Deja, dažnai jų pastangos atsitrenkia į storų plytų seną: susiduriama ne tik su žinių, patirties ir profesionalių mentorių trūkumu, bet taip pat ir efektyvių bei kryptingų paramos priemonių stoka. "ImpactYouth" - socialinio verslo paramos mechanizmo įdiegimas leis paskatinti pokyčius ir inovacijas skirtingose srityse bei inicijuoti kūrybiškus bei finansiškai prieinamus socialinių problemų sprendimus, kuriuos kurs patys drąsiausi, kūrybingiausi ir svajoti nebijantys žmonės.

Būkite pasiruošę, "ImpactYouth" startas - jau greitai. Nekantraujame prisidėti prie Jūsų nuostabių idėjų įgyvendinimo!

Projektą, finansuojamą Erasmus+ strateginės partnerystės jaunimo srityje programos, koordinuoja organizacija iš Latvijos "Social Innovation Centre (SIC)" drauge su keturiais tarptautiniais partneriais - "INVOLVED MTU" (Estija), Viešąja įstaiga "Bendruomenių kaitos centras" (Lietuva), "VIAINDUSTRIAE" (Italija) ir "MakeSense" (Prancūzija).

Kontaktinė informacija: hello@impactyouth.eu

Šis pranešimas spaudai buvo parengtas projekto "Socialinio verslo jaunimo tarpe skatinimas" rėmuose. Už pranešimo turinį yra pilnai atsakingas projekto vadovas. Tekste pateikiama informacija tiesiogiai neatspindi Europos Komisijos ar Tarptautinių jaunimo programų agentūros pozicijos.

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?