REGISTRUOTIS

2011-01-11 00:40 Naujasis Bendruomenių portalas startuoja! (4)

BendruomeniuPortalas

Dėkojame visiems už kantrybę laukiant naujojo portalo pasirodymo, o taip pat ir naujosios versijos testuotojams daug prisidėjusiems prie to, kad būtų ištaisytos buvusios klaidos.
 
Naujasis portalas startuoja! Tikimės, kad su jūsų visų pagalba jis taps puikia vieta bendruomenių bendravimui ir bendradarbiavimui. Labai norėtume, kad čia jaustumėtės kaip namie! :) Būkite šio portalo šeimininkais!
 
Suprantame, kad dar pasitaikys įvairių klaidų portale, tad labai norėtume, kad informuotumėte mus apie jas, o mes pasistengime kuo greičiau jas ištaisyti.
 
Savaime aišku kiek užtruks kol priprasite prie naujojo portalo, bet tikime, kad pavyks gan greitai jį prisijaukinti. Jei kurioje nors portalo vietoje (pvz. registracijoje ar informacijos įkėlime) ko nors nesuprasite, ieškokite mygtuko „Video pagalba“ ir galbūt po juo pasislėpęs filmukas jums pagelbės;)
 
Naujojo portalo galimybės bendruomenėms
 
Bendruomenės čia gali lengviau skelbti savo turinį (video, audio, foto) ir susikurti savo informacines, daugiau galimybių turinčias, minisvetaines, kurios bent iš dalies atstos tikrąsias svetaines. Mini svetainė bus sukurta automatiškai jums registruojantis bendruomenių portale. Jos adresas bus nuolatinis ir jį galėsite naudoti savo lankstinukuose bei skelbti bendruomenės nariams.
 
Naujojo portalo galimybės organizacijoms
 
Dirbančios bendruomenių sityje ir užsiregistravusios bendruomenių portale organizacijos galės skelbti portale savo naujienas pačios, be portalo administracijos pagalbos.
 
Naujojo portalo galimybės pavieniams asmenims
 
Užsiregistravę bendruomenių portale jūs galėsite rašyti asmeninius straipsnius ir naujienas, įkelti kitą turinį, jį komentuoti ir dalyvauti diskusijose bei reikšti savo nuomonę, ne bendruomenės vardu, o asmeniškai.
 
Jei kiltų kokių nors klausimų ar pastebėtumėte kokių netikslumų, parašykite mums vienu iš šių adresų: info@bendruomenes.lt; portalas@bendruomenes.lt ir mes kaip įmanydami greičiau bandysime sureaguoti.
 
Labai tikimės jūsų prisidėjimo ir bendradarbiavimo atgaivinant bendruomenių portalą.
 
Gražių ir laimingų metų!
 
Bendruomenių portalo administracija

Portalas, startas, naujasJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?