REGISTRUOTIS

2014-06-27 17:27 Naujuosiuose Valkininkuose Joninių šventė iki pirmųjų gaidžių (0)

SigitaSvede

 Jau nuo pietų kaime bėgiojo būreliai vaikų – vyko orientacinės varžybos. Nugalėtojais tapo komanda „Karolytė ir draugai“, visus taškus apskriejusi per 43 minutes. Kitoms komandoms sekėsi sunkiau, bet po 3 valandų finišą pasiekė ir paskutinioji...

Nuo 16 valandos vaikų globos namų „Spengla“ sporto salėje vyko įnirtingos krepšinio varžybos, kuriose rungėsi net 11 komandų iš viso Varėnos rajono. Po 3 valandų intensyvių kovų paaiškėjo nugalėtojai -  Varėnos komanda „Pūkis“.

Vakarėjant visus į šventę kvietė skambi muzika, Joninių žolynų vartai, šurmuliuojanti mažųjų kulinarų mugė. Susirinkusiųjų neišbaidė ir lietutis, nes linksmino šauniosios Matuizų humoro grupės „MTV“ narės su naujausia programa „Nebūk pesimistas“.

Viso vakaro metu šventės dalyvių laukė daug išbandymų: rungtis su šluotomis, su balionais, su vandeniu, svarsčio kilnojimas, pasagų mėtymas, virvės traukimas ir daug kitų. Visi laimėtojai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais. Jonus ir Janinas, papuoštus ąžuolo vainikais,  sveikino Varėnos kultūros centro Valkininkų filialo vaikų šokių kolektyvo „Manija“ šokėjai, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo vaikų pulmonologijos skyriaus Valkininkų „Pušelės“ vaikai.

Kai lauke jau temo visi susirinkusieji draugiškai uždegė laužą ir keliavo ieškoti paparčio žiedo. O ištvermingiausi šėlo aplink laužą iki pat pirmųjų gaidžių.

Už gražią šventę dėkojame: UAB „Staginis“ ir G.Rutkausko IĮ savininkams už įsteigtus prizus, Mindaugui Žemaičiui už finansinę paramą, Naujųjų Valkininkų seniūnaitei Editai Miliauskienei už didžiulę pagalbą prieš šventę, per ją ir po jos, bendruomenės pirmininkui Alvydui Valeišai už moralinę (ir ne tik) paramą, Žanui Vyšniauskui už šventės įgarsinimą, Edmundui Baltikauskui už geras krepšinio rungtynes, Matuizų humoro grupės „MTV“ (vadovė Irena Čeplikenė) moterims už super‘inę programą, Neringai Miliauskaitei už orientacines varžybas, vaikų globos namų „Spengla“ direktoriui Aivarui Vyšniauskui ir „Pušelės“ vaikams bei jų auklėtojai Rimutei už bendradarbiavimą, Justinai Miliauskaitei už sportinių rungčių pravedimą, Varėnos rajono policijos komisariato darbuotojams, kad mus saugojo ir visiems prisidėjusiems, kad šventė būtų tokia, kokia turi būti.

 

Naujųjų Valkininkų kaimo bendruomenės narė Sigita ŠvedėJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?