REGISTRUOTIS

2011-12-05 22:14 Paįstrio bendruomenes susirinkimas ir tradicinė rudens šventė (0)

onute

Paįstrio gyventojų bendruomenės pirmininkas R. Pranys, komentuodamas parengtas skaidres, peržvelgė bendruomenės veiklą per 2011 m. Daugiau apsistota primenat bendruomenės veiklos tikslus, uždavinius. prioritetus. Šiais metais baigiasi du metus trukęs projektas ,,Paįstrio Švč. M. Marijos globos parapijos namų kapitalinis remontas”, vykdymo eigoje esantis Vietos projektas ,,Daugiafunkcinio šienavimo agregato įsigijimas“. Projektai duodantys ženklius pokyčius gyvenvietės viešėjam gyvenimui.  Kalbėta dėl nuotėkų ir fekalijų išvežimo, tvarkymo. Dėl vandentiekio sutvarkymo, nugeležinimo Paįstrio ir Gegužinės gyvenvietėse. Padėkota gausies bendruomenės rėmėjams ir geradariams.

Baigiantys  susirinkimui koncertavo naujai susikūrusi Paįstrio liaudiškos muzikos kapela „Gegužinė“. Pirmasis kapelos pasirodymas buvo sutiktas labai šiltai. Po susirinkimo vyko tradicinė vakaronė „Ruduo už stalo“. Buvo pristatyti konkursiniai atskirų gatvių patiekalai, kurių pateikėjai vėliau apdovanoti prizais.

Vakaronės metu koncertavo Trakiškio liaudiškos muzikos kapela „Juostvingė“, šoko Paįstrio linijinių šokių šokėjos, koncertavo duetas iš Rozalimo E.Impalis ir V.Kiršgalvis. Renginio dalyviai išragavo konkursinius ir savo atsineštus patiekalus, smagiai kalbėjosi, bendrai pasidainavo, smagiai pasišoko.

Paįstrio gyventojų bendruomenės narė Ona StriškienėJūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?