REGISTRUOTIS

2011-12-24 10:59 Pasidalinkite šventiniais įspūdžiais ir dalyvaukite konkurse! (2)

BendruomeniuPortalas

Jei turite tradiciją kartu su savo bendruomenės nariais paminėti Kalėdas (o gal šie metai bus pirmieji, kai tą darysite), pasidalinkite įspūdžiais iš šios šventės su visais Bendruomenių portalo lankytojais. Kviečiame parašyti straipsnį apie tai, iliustruoti jį nuotraukomis, o gal net sukurti vaizdo siužetą. 

Jei jūsų bendruomenė turi susikūrusi savo mini svetainę Bendruomenių portale, konkursinį pasakojimą galite publikuoti būtent joje - naujiena automatiškai atsiras ir portalo skyriuje "Bendruomenių naujienos".

O jei dar neturite bendruomenės mini svetainės, skelbkite naujieną kaip individualus registruotas portalo vartotojas arba pasiryžkite ir sukurkite savo bendruomenės minisvetainę Bendruomenių portale.

Bendruomenė, paskelbusi įdomiausią pasakojimą ir/ar fotogaleriją, vaizdo siužetą, turės galimybę gauti nemokamą Bendruomenių portalo atstovo konsultaciją apie informacijos rengimą ir minisvetainės priežiūrą, o taip pat laimėti suvenyrinių prizų.

 

 Jūsų komentaras
Jūsų vardas:
Komentaras:
Paskelbti komentarą

Lietuvos bendruomenės internete

Bendruomenių portalas atliko Lietuvos bendruomeninių organizacijų internetinių svetainių apžvalgą. Kviečiame susipažinti su rezultatais ir pranešti, jei aptikote kokių nors netikslumų el. paštu portalas@bendruomenes.lt

Straipnį rasite čia >>

Taip pat pradėta diskusija apie tai, kokių žinių trūksta bendruomenėms naudojančioms minisvetaines bendruomenių portale. Kviečiame užsukti ir pareikšti savo nuomonę.

Diskusiją rasite čia >>

Ar jau pareiškėte savo nuomonę naujame bendruomenių portalo diskusijų forume?